Cs.KiLLeRs.Ro
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

Cs.KiLLeRs.Ro

www.killers.ro
 
AcasaCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 Unban C0RL30N3

In jos 
AutorMesaj
C0RL30N3




Mesaje : 2
Data de înscriere : 16/07/2009

Unban C0RL30N3 Empty
MesajSubiect: Unban C0RL30N3   Unban C0RL30N3 Icon_minitimeJoi Iul 16, 2009 12:30 pm

---> Niku tau:C0RL30N3
---> Ip tau: nu il mai stiu pe cel pe care am luat ban ptr k am incercat sa reintru pe sv sa vorbesc cu adminu ...
Ip actual : 92.83.106.88 (am luat ban si p'asta cand am incercat sa intru... + comanda fuckoff si se misca cs k o p**a bearca X( )
* ora la care am luat ban ... 9:40-9:42
---> Motivu pe care ai luat ban: HABAR NAM !!! ( fara poze fara nimic ...poate are adminu ( MIRC ) demo sau ceva...)
---> De ce doresti sa iti scoatem Banu: ptr k joc de mult p sv .. imi place ...fostu nick Sa1nT...
---> Dovada ca nu esti vinovat: nam nicio dovada atat timp cat nam nicio poza nimic ... PTR K ADMINU ASTA E PARALEL ...
---> Daca esti vinovat ce ai de zis: nam nmk d zis k nu snt vinovat .... Neutral

P.S. : poate rezolvati ceva cu comanda aia "amx_fuckoff" sau ce am primit sa pot sa mai folosesc si eu cs ... Neutral
* si nu snt un copil dala disperat obsedat dupa admin si plm... sa zici k as fi jucat cu cod sa fac rank si dastea... am mai mult de 6 luni pe sv ..si nu cred k macar am intrabat vreodata de admin sau ceva ...pur si simplu nu m.a interesat...



Type 'amx_langmenu' in the console to display a menu where you can choose your language
* Players with ping higher than 100 will be kicked!
*SPEC* Sa1nT : mirc
*SPEC* Sa1nT : intra putin spec sa ma lamuresc si eu de ce am luat ban

Kicked by Console: "banned permanently"
Kicked :"banned permanently"

Connecting to cs.mioveni.org...
You have been banned from this server.

Retrying cs.mioveni.org...
You have been banned from this server.




scuze ptr vocabular ...da ma rog ... unii poate ma inteleg d c am 15000 d nervi ....
Sus In jos
 
Unban C0RL30N3
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Unban C0RL30N3
» UnBan me please !!
» Cereri Unban
» UNBAN UNN4M3D
» cerere unban

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Cs.KiLLeRs.Ro :: Cs.Mioveni.Org :: Aici cererile pentru unban-
Mergi direct la: