Cs.KiLLeRs.Ro
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

Cs.KiLLeRs.Ro

www.killers.ro
 
AcasaCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 Cum sa iti aflii ip`ul !!

In jos 
4 participan?i
AutorMesaj
IcS

IcS


Mesaje : 88
Data de înscriere : 25/01/2008
Localizare : Mioveni

Cum sa iti aflii ip`ul !! Empty
MesajSubiect: Cum sa iti aflii ip`ul !!   Cum sa iti aflii ip`ul !! Icon_minitimeLun Feb 18, 2008 3:51 am

Am realizat acest mic tutorial pentru ca stiu ca multi habar nu au sa isi afle ip`ul

1. Intrati In START -> RUN - SCRIETI cmd DA`TI ENTER SAU OK -> scrieti ipconfig - si o sa va apara ip`ul si informatii despre acesta

2 In caz ca aveti un Internet Service Provider gen antsoft care da 1 ip extern la mai multi abonati, si da doar ipuri de retea diferite , pentru a va putea afla ip intrat pe :

Click aici pentru a`ti afla ip`u

bounce
Sus In jos
http://www.CsMioveni.as.ro
[MioVeNi]#Pytycu92

[MioVeNi]#Pytycu92


Mesaje : 20
Data de înscriere : 28/01/2008
Varsta : 32
Localizare : Mioveni

Cum sa iti aflii ip`ul !! Empty
MesajSubiect: Re: Cum sa iti aflii ip`ul !!   Cum sa iti aflii ip`ul !! Icon_minitimeLun Feb 18, 2008 8:30 am

Mai stiu yo o tactica mai simpla:))....intri pe www.google.ro scrii la search ipul meu si intri p primul link...si gata:d afro ...oricum e buna si a ta:P
Sus In jos
http://ww.hi5.com
DaNn_M4Fi4




Mesaje : 2
Data de înscriere : 07/04/2008

Cum sa iti aflii ip`ul !! Empty
MesajSubiect: RASPUNDETI K IMI TREBUIE URGENT PLS   Cum sa iti aflii ip`ul !! Icon_minitimeLun Apr 07, 2008 5:21 pm

Stie cineva cum fac sa schimb ip?K nu merge sa fac server de cs cu IP 192.la inceput
Sus In jos
V3R$4C3

V3R$4C3


Mesaje : 26
Data de înscriere : 19/02/2008

Cum sa iti aflii ip`ul !! Empty
MesajSubiect: Re: Cum sa iti aflii ip`ul !!   Cum sa iti aflii ip`ul !! Icon_minitimeVin Aug 15, 2008 10:11 am

Cere la cei de la netu tau ip stabil .... daca ai dinamic eu stiu ca sunt servere si cu 192. ... Twisted Evil
Sus In jos
Continut sponsorizat





Cum sa iti aflii ip`ul !! Empty
MesajSubiect: Re: Cum sa iti aflii ip`ul !!   Cum sa iti aflii ip`ul !! Icon_minitime

Sus In jos
 
Cum sa iti aflii ip`ul !!
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Cs.KiLLeRs.Ro :: Lucruri utile pentru sv/jocul de cs !!-
Mergi direct la: